صفحه اول
تماس با ما
پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا
پنج شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٣  -  
 » 

تا 31 فروردین ماه 93 برگزار می شود؛
ارزیابی شما درباره ایجاد سایت مستقل آموزش و فرهنگ سازی سلامت چیست؟

ضرورت دارد
ضرورت ندارد
نظری ندارم

     اخبار اختصاصي


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 
  آغاز ثبت نام در برنامه پزشک خانواده شهری در سطح شهر جهرم

پزشکان برنامه پزشک خانواده شهری آماده ثبت نام افرادی هستند که آن‌ها را به عنوان پزشک خانواده خود انتخاب می کنند.

به گزارش وب دا، مدیر اجرایی برنامه پزشک خانواده شهری دانشگاه علوم پزشکی جهرم ابراز داشت: در حال حاضر با توجه به نیاز لازم در جهرم بالغ بر 46 نفر از پزشکان عمومی در مراکز بهداشتی و درمانی همچنین تعدادی از درمانگاه ها و مطب‌های خصوصی استقرار پیدا کرده‌اند و آمادگی ثبت نام از شهروندان را برای برنامه پزشک خانواده شهری دارند.

دکتر مهدی مصلی نژاد بیان کرد: مردم می‌توانند به نزدیک‌ترین پزشک محل سکونت خویش که به عنوان پزشک خانواده استقرار پیدا کرده برای ثبت نام مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: برای سهولت مردم، مراکزی که ارائه دهنده خدمات پزشک خانواده شهری هستند در قالب «محل ثبت نام شهروندان در برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع» مشخص شده است.

دکتر مصلی نژاد خاطرنشان کرد: ثبت نام عمدتاً به صورت شیفت‌های صبح و بعد از ظهر انجام می‌شود که در غیر این صورت پزشک به مراجعان ساعات ثبت نام را اعلام می‌کند.

مدیر اجرایی برنامه پزشک خانواده شهری دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: سعی شود مردم در روزهای اولیه  برای ثبت نام نزد پزشک خانواده شهری مراجعه کنند تا در زمان آغاز اجرای این برنامه در زمینه دریافت خدمات درمانی دچار مشکل نشوند./114/205/201

 
 يکشنبه ٢١ خرداد ١٣٩١- ١٣:٤٠ / شماره خبر: ٦٥١١١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج