وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

زمان اعلام نتایج کمیسیون نقل و انتقالات

به اطلاع آن دسته از فارغ التحصيلان رشته هاي تخصصي پزشكي كه فرم كميسيون رسيدگي به موارد خاص را در سايت تكميل نموده اند مي رساند جهت آگاهي از آراء صادره كميسيون مي توانند از ساعت 15 مورخ  97/10/19 با استفاده از شماره نظام پزشكي خود از طريق سايت http://avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmCmp.aspx از نتيجه درخواست خود مطلع گردند.

تذكرات مهم :

1- از اعلام نتيجه كميسيون به صورت حضوري وهمچنين تماس تلفني معذوريم.

2- زمان صدوراحکام متخصصینی که با درخواست ایشان موافقت بعمل آمده است اول بهمن ماه سالجاری خواهد بود.

3- متخصصين محترمي كه با درخواست آنان موافقت به عمل نيامده ملزم به تداوم خدمت در محلهاي تعيين شده قبلي بوده و به دليل حجم بالاي كار و عدم امكان پاسخگويي از مراجعه حضوري به گروه نيروي انساني بيمارستاني و تخصصي خودداري فرمايند.

4- كليه پزشكان متخصص كه با درخواست آنان موافقت بعمل آمده است ملزم به خدمت در محل فعلي تا پایان دی ماه سال جاري مي باشند و در صورت غيبت راي موافقت آنان كان لم يكن اعلام مي گردد.

5- متخصصين محترمي كه با درخواست آنان موافقت به عمل آمده است در پایان دی ماه جاری درخواست كتبي ممهور به مهر نظام پزشكي خود را مبني بر ارائه تعهد جهت شروع به كار ظرف يك هفته پس از صدور حكم در محل خدمت جديد، به شماره فاكس 88090172 ارسال نموده و 48 ساعت پس از آن جهت شروع به كار با معاونت درمان محل خدمت جديد تماس حاصل فرمايند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ - ١٢:٠٤ / شماره خبر: ١٨٥٥٩٩ / تعداد نمايش: 1563

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج