وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اصلياخبار فرهنگ سلامتپيام هاي سلامتيفیلم و تیزربازی های سلامتنرم افزارهای سلامتجدیدترین مطالب سلامتباورهای غلطروزهای سلامتآموزش همگانی تغذیه
صفحه اول
تماس با ما
RSS
چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨  -  
 » 
عنوان ها
جدیدترین اخبار
جدیدترین مطالب
اخبار > اجرایی شدن برنامه پزشک خانواده در آبادان و خرمشهر
 


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد:
  اجرایی شدن برنامه پزشک خانواده در آبادان و خرمشهر

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: فراخوان پزشکان برای اجرایی کردن برنامه پزشک خانواده در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر آغاز شده و به دنبال آن هستیم که این برنامه را در این دو شهرستان در شهریور ماه اجرایی کنیم.

به گزارش وب دا؛ مرتضی جعفری ضمن بیان این مطلب اضافه کرد: در تلاش هستیم که بعد از گذشت سه ماه از آغاز فعالیت طرح بزرگ پزشک خانواده در آبادان و خرمشهر، برنامه را در بقیه شهرستان‌های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان به مرحله اجرا برسانیم.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات پزشکی آبادان در ادامه با اشاره به سطح سلامت زنان باردار منطقه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ماه‌های گذشته مرگ زن باردار در سطح منطقه گزارش نشده و امیدوار هستیم که این روند را در ماه‌های آتی نیز ادامه بدهیم.

وی تصریح کرد: با توجه به رویکرد جدید در بحث تنظیم خانواده و بحث افزایش جمعیت در کشور، باید تلاش خود را برای ارتقا سلامت زنان باردار بیش از گذشته به کار ببریم./148/205/202

 
 شنبه ٨ تير ١٣٩٢- ٠٨:٤٠ / شماره خبر: ٩٠١٨٢
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج