وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اصلياخبار فرهنگ سلامتپيام هاي سلامتيفیلم و تیزربازی های سلامتنرم افزارهای سلامتجدیدترین مطالب سلامتباورهای غلطروزهای سلامتآموزش همگانی تغذیه
صفحه اول
تماس با ما
RSS
جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨  -  
 » 
عنوان ها
جدیدترین اخبار
جدیدترین مطالب
اخبار > ارتقاء سلامت قشر محروم جامعه یکی از بزرگترین دستاوردهای سیاست های ابلاغی
 


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان عنوان کرد:
  ارتقاء سلامت قشر محروم جامعه یکی از بزرگترین دستاوردهای سیاست های ابلاغی

سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در عرصه سلامت، بنیان مستحکمی برای ارتقاء شاخص های بهداشتی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ای مانند سیستان و بلوچستان است.

به گزارش وب دا؛ دکتر منصور شکیبا رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری همواره خدمت رسانی مناسب به قشر  ضعیف جامعه و مناطق محروم کشور بوده است گفت: ایشان به خصوص در حوزه سلامت تاکید کرده اند که نظام سلامت کشور باید به گونه ای برنامه ریزی کند که بیمار جز رنج بیماری، دغدغه و رنج دیگری نداشته باشد.

وی ادامه داد: یکی از نکاتی که در سیاست های ابلاغی بسیار خودنمائی می کند نمود یافتن آثار آن در سطح جامعه بخصوص در بین محرومان جامعه است.

 وی افزود: با اجرای صحیح و دقیق این ابلاغیه در گام اول علاوه بر کاهش سهم پرداختی مردم در بخش های مختلف بهداشت و درمان، خدمات بیمه ای نیز افزایش می یابد که این امر در صورتی که با تغییر بهینه خدمات دهی در بیمارستان ها همراه شود نقش بسزایی در ارتقاء رضایتمندی شهروندان خواهد داشت.

وی گفت: به طور یقین اجرای دقیق تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، می تواند مشکلات بنیادین نظام سلامت را که مدت ها دغدغه خدمتگذاران مردم در این عرصه بود برطرف نماید.

وی در پایان تاکید کرد: ما به عنوان سربازان این آب و خاک در عرصه بهداشت و درمان کشور، با گام هایی استوار و قاطع و بیش از پیش در جهت اجرائی شدن منویات مقام عظمای ولایت حرکت خواهیم کرد تا قویتر از گذشته حافظ سلامت هم استانی هایمان باشیم./201/119

 

 
 چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٣- ١٣:٤٤ / شماره خبر: ١٠٥٤٩٩
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج