وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اصلياخبار فرهنگ سلامتپيام هاي سلامتيفیلم و تیزربازی های سلامتنرم افزارهای سلامتجدیدترین مطالب سلامتباورهای غلطروزهای سلامتآموزش همگانی تغذیه
صفحه اول
تماس با ما
RSS
جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨  -  
 » 
عنوان ها
جدیدترین اخبار
جدیدترین مطالب
اخبار > سیاست‌های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری، بهار سلامت را به ارمغان آورد
 


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 
  سیاست‌های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری، بهار سلامت را به ارمغان آورد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:‌ ابلاغ سیاست‌های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری در طلیعه سال نو همزمان با توجه بی‌سابقه دولت به بخش سلامت، بهار سلامت را برای مردم عزیز به ارمغان آورده است.

به گزارش وب‌دا؛ دکتر سیدحبیب‌اله موسوی‌بهار اظهار داشت: این سند کارشناسی شده‌ترین و جامع‌ترین سند حوزه سلامت تا امروز است که با 14 بند اصلی و 32 بند فرعی بیش از 50 مأموریت را شامل شده است.

وی هدف‌گذاری کاملاً جامع و قابل دستیابی در تمامی حوزه‌های سلامت از مدیریت، آموزش، پژوهش، بهداشت و درمان را از خصوصیات این سند دانست.

وی گفت:‌ در این سند در عین توجه به ارائه طریق کلی به مسائل کلان به موضوعات ظاهراً جزئی و در واقع بسیار اثر‌گذار در حوزه سلامت مانند نحوه تجویز و مصرف دارو و توجه به حاکمیت بالینی و راهنما‌های بالینی درمان نیز توجه شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به این سند و بستن کمر همت با عزم ملی و مدیریت جهادی امکان دستیابی به مقام و جایگاه ملت و کشور عزیزمان به عنوان رتبه اول پزشکی در جهان اسلام و آسیای جنوب غربی قطعاً وجود دارد و امکان‌پذیر است./141/201

 
 سه شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٣- ٠٩:٣٥ / شماره خبر: ١٠٥٧٣٧
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج