وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اصلياخبار فرهنگ سلامتپيام هاي سلامتيفیلم و تیزربازی های سلامتنرم افزارهای سلامتجدیدترین مطالب سلامتباورهای غلطروزهای سلامتآموزش همگانی تغذیه
صفحه اول
تماس با ما
RSS
چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨  -  
 » 
عنوان ها
جدیدترین اخبار
جدیدترین مطالب
اخبار > سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت، راهگشای آینده نظام سلامت است
 


نسخه چاپي  ارسال به دوست
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:
   سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت، راهگشای آینده نظام سلامت است

رئیس دانشگاه  علوم پزشکی خراسان شمالی سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت را راهگشای آینده نظام سلامت عنوان کرد .

به گزارش وب دا؛ دکتر ابراهیم گلمکانی با تاکید بر این مطلب اظهار داشت: منویات مقام معظم رهبری و سیاست های ایشان در حوزه سلامت، جایگاه رفیع نظام سلامت را ترسیم نمود و اجرایی شدن این سیاست ها بهره مند شدن کلیه اقشار جامعه از خدمات بهداشتی و درمانی مناسب و یکسان را در پی دارد.

وی افزود: سیاست های ابلاغی نظام سلامت بر رفع نقاط ضعفی که در حال حاضر وجود دارد، تاکید کرده است و امیدواریم با اجرایی شدن این سیاست ها کشور به برنامه های سند چشم انداز توسعه در حوزه بهداشت و درمان دست یابد.

 وی با بیان این که اجرایی شدن سیاست های کلی نظام سلامت نیازمند مدیریت جهادی است، تاکید کرد: با مدیریت جهادی و عزمی که در وزارت بهداشت و درمان وجود دارد می توان با تدابیر شایسته و کلانی که اندیشیده شده است به سیاست های ابلاغی نظام سلامت کشور دست یافت. /116/205/201 

 
 چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٣- ٠٩:١١ / شماره خبر: ١٠٥٨٣٥
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج