وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بیمارستان صحرایی تخصصی در روستای لمبدان پایینی شهرستان دیّر افتتاح شد

به مناسبت ایام شعبانیه بیمارستان صحرایی تخصصی در آیینی با حضور مسئولین محلی در روستای لمبدان پایینی شهرستان دیّر افتتاح و راه‌اندازی شد.
به گزارش وبدا ،مسلم مظفری پور،مسئول بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در این آیین گفت: خدمت‌رسانی به مردم از مهم‌ترین وظایف بسیج پس از دوران دفاع مقدس است که امروز پزشکان بسیجی به مناسبت ایام شعبانیه در 8 رشته تخصصی در این بیمارستان خدمات‌رسانی می‌کنند.
وی بابیان اینکه هدف از برپایی این درمانگاه خدمت به مردم منطقه لمبدان و روستاهای پیرامونی در حوزه درمان است، افزود: در این بیمارستان با همکاری جامعه پزشکی استان بوشهر به مدت دو روز به مردم خدمات درمانی و توزیع دارو رایگان ارائه می‌شود.
وی گفت: ایجاد بیمارستان صحرایی در منطقه لمیدان یک گام اساسی در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت به اقشار مختلف مردم جامعه است.
مظفری پور ارائه خدمات درمانی تخصصی به مراجعین به این بیمارستان صحرایی را داخلی، ارتوپدی، اعصاب و روان، زنان و زایمان، تغذیه، اطفال و پزشک عمومی عنوان کرد و یادآور شد: پیش از این نیز بسیج جامعه پزشکی با برپایی بیمارستان صحرایی در بخش‌های مرکزی دیّر، آبدان و بردخون خدمات درمانی تخصصی را به مردم این مناطق ارائه کرده است.
/302/110

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - ٠٩:٤٣ / شماره خبر: ١٦١٤٠١ / تعداد نمايش: 3412

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج