وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

همزمان با هفته بسیج انجام شد؛

افتتاح بیمارستان صحرایی در شهرستان مرزی گمیشان در استان گلستان

همزمان با هفته بسیج، بیمارستان تخصصی و صحرایی در شهرستان مرزی گمیشان واقع در شمال غربی استان گلستان بر پا شد.

دکتر فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در مراسم افتتاح این بیمارستان صحرایی از کلنگ‌زنی بیمارستان در شهرستان محروم گمیشان در آینده خبر داد و گفت: امیدواریم با احداث بیمارستان در این شهرستان، خدمات مفید و ارزشمندی را به مردم ارائه دهیم.

به گزارش وبدا، دکتر عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: گسترش بهداشت و درمان در حوزه‌ها و مناطق مختلف از نیازهای جامعه است که دولت تدبیر و امید این کار را به خوبی انجام داده است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گلستان نیز در این مراسم گفت: خدماتی که در بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق‌تخصص ارائه خواهد شد شامل قلب، اکو، چشم‌پزشکی، متخصص داخلی، ارتوپدی، جراحی عمومی، اطفال، زنان و زایمان، مغز و اعصاب، روانپزشکی، رادیولوژی، آزمایش تشخیص طبی، سونوگرافی، دندانپزشکی، بینایی‌سنجی، مامایی، خدمات اورژانس، تزریقات و سرم‌درمانی و خدمات دارویی است.

وی در خصوص داروخانه بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق‌تخصصی در شهر گمیشان نیز گفت: داروخانه به صورت شبانه‌روزی به مردم به صورت رایگان ارائه خدمات خواهد داد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گلستان از اعزام هفت تیم عمومی به مناطق محروم استان گلستان خبر داد و یادآور شد: در هفته بسیج، تیم‌های تخصصی علاوه بر بیمارستان صحرایی به این محل اعزام کردیم و هفت تیم عمومی به مناطق محروم استان گلستان که این خدمات را نداشتند، فرستاده شد.

فرمانده سپاه استان گلستان نیزگفت: بیمارستان صحرایی شهدای عرصه سلامت در گمیشان صبح امروز با استقبال گسترده مردم این شهرستان افتتاح شد.

سردار صادقی افزود: این بیمارستان برای اولین بار با این وسعت خدمات، در این شهرستان و با حضور متخصصان و کادر مجرب پزشکی آماده ارائه خدمات به مردم است.

وی افزود: در این بیمارستان اقداماتی مانند خدمات آزمایشگاهی، رادیولوژی، خدمات اورژانسی، گروه سیار دندانپزشکی، بیماری‌های عفونی و سایر خدمات به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود.

سردار صادقی گفت: این خدمات با داشتن دفترچه بیمه به صورت رایگان ارائه می‌شود.
بیمارستان شهدای عرصه سلامت از امروز تا پنجشنبه به صورت رایگان آماده خدمت رسانی به مردم این دیار است.
گفتنی است بیمارستان تخصصی و صحرایی همزمان با هفته بسیج در شهرستان مرزی گمیشان واقع در شمال غربی استان گلستان با همکاری سپاه، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بر پا شده است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦ - ١٤:٤٦ / شماره خبر: ١٦٩٤٣١ / تعداد نمايش: 3135

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج