وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی مشهد:

چهار اتاق عمل و ۴۰ تخت درمانی به بیمارستان طالقانی مشهد افزوده می شود

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در برنامه توسعه ای بیمارستان در نظر داریم چهار اتاق عمل، یک درمانگاه با ۶۰ اتاق و ۴۰ تخت درمانی را به مجموعه بیمارستان طالقانی اضافه کنیم.


به گزارش وبدا، دکتر محمد وجدانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به جدید بودن بیمارستان و ساخت این مرکز درمانی تروما بر اساس منویات مقام معظم رهبری، این مرکز در حال رشد و توسعه است؛ که بر این اساس افزوده شدن چهار اتاق عمل در آینده نزدیک به مجموعه را در برنامه داریم.


رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی طالقانی اظهار داشت: مجموعه درمانگاهی با ۶۰ اتاق و حدود ۴۰ تخت به مجموعه کل بیمارستان افزوده خواهد شد.


وی تاکید کرد: به دنبال سیاست استراتژیک خود بنا داریم تمام واحدهای پشتیبان تروما را در این مرکز ایجاد و بیمارستان طالقانی مشهد را به پشتیبان کاملی در خصوص مرکز جامع تروما تبدیل کنیم تا هیچ بیماری از این مرکز به مراکز دیگر ارجاع داده نشود.


دکتر وجدانی گفت: بیمارستان طالقانی با ۲۲۰ تخت درمانی در واقع مرکز جامع تروما است؛ که محور مشهد- چناران را به طور کامل پوشش می دهد.


 وی ادامه داد: در فروردین ماه سال جاری وضعیت بیمارستان به نسبت سال قبل بهتر شده و ورودی اورژانس کاهش پیدا کرده است.


دکتر وجدانی تاکید کرد: بیمارستان طالقانی با تمام امکانات خود در خدمت زائرین و مجاورین امام رضا (ع) است و در این ایام پزشک مقیم ارتوپدی، جراحی، جراح مغز و اعصاب، بیهوشی و همکاران طب اورژانس به صورت ۲۴ ساعت به مراجعین خدمات ارائه می دهند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٧ فروردين ١٣٩٧ - ١٠:٢١ / شماره خبر: ١٧٤٨٦٨ / تعداد نمايش: 1672

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج