وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین خبر داد:

نصب و راه اندازی شبکه رادیویی دیجیتال در مرکز فوریت های پزشکی خمین

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین از نصب و راه اندازی ۸ دستگاه بیسیم دیجیتال برای اولین بار در اورژانس ۱۱۵ این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال خبر داد.


به گزارش وبدا، علی صفدری با اشاره به اینکه این فناوری نوین با هدف خدمات رسانی بهتر و سریعتر در امداد رسانی به مصدومین و بیماران بوسیله  ارتباط سریع مرکز ارتباطات اورژانس و پایگاه ها و آمبولانس های ۱۱۵ صورت گرفته است، گفت: این اداره در سال جاری با اعتباری بالغ بر ۲۰۰میلیون ریال اقدام به نصب دکل بیسیم ۳۰ متری جهت پایگاهای جاده ای شهابیه و دربند نموده است.
وی در ادامه به انتقال دکل ارتباطی اورژانس ۱۱۵ از ساختمان قدیم این مرکز به ساختمان معاونت درمان این دانشکده هم اشاره کرد و گفت: برای انتقال این دکل ۸۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که نصب و جابجایی این دکل نسبت به نصب دکل جدید ۵۰ میلیون ریال صرفه جوی اقتصادی داشته است.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین افزود: در سال جاری تجهیزاتی از قبیل آنتن خودرویی، آنتن دکل و کانکتورهای مربوطه و منبع تغذیه جهت بیسیم های جدید با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیون ریال هزینه شده است.
صفدری در پایان به نصب و راه اندازی به روز ترین دستگاه ضبط مکالمات برای نخستین بار در این مرکز اشاره کرد و گفت: در جهت ارتقای کیفیت کار و ارائه خدمات فوری، دستگاه ضبط مکالمه ۸ کانال با قابلیت ضبط مکالمات صوتی و تلفنی هر کانال بیش از ۵۲۶ ساعت (در مجموع بیش از ۴ هزار ساعت) در مرکز ۱۱۵ خمین نصب شده است که این دستگاه به پرسنل کمک می کند تا علاوه بر استماع مکالمات ضبط شده قابلیت هایی همچون گزارش گیری و جستجو در بین مکالمات ضبط شده و شناسایی تماس های مزاحم را برای خدمات دهی بهتر انجام دهند.
گفتنی است، طی دو سال گذشته حدود یک میلیارد و یکصد و پنجاه میلیون ریال جهت ارائه خدمات بهتر در بخش اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان خمین هزینه شده است.302/159

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - ٠٨:٣٧ / شماره خبر: ١٨٥٧٨٥ / تعداد نمايش: 346

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج