وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی:

طرح تحول سلامت، شان انسانی را بالا برد/ در طرح تحول سلامت به انسانیت افراد، احترام گذاشته می شود/ از اینکه دکتر هاشمی دوباره و با وجود فشارهای زیاد، مسئولیت وزارت بهداشت دولت دوازدهم را پذیرفت، سپاسگزارم

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر قابل، لایق و توانمند بهداشت به دلیل اقدامات موثرش در کشور تشکر می کنم و از اینکه دوباره و با وجود فشارهای زیاد، پذیرفت که در دولت آینده نیز حضور داشته باشد، سپاسگزارم.
به گزارش وبدا، دکتر قاسم احمدی لاشکی در آیین افتتاح 100 واحد بهداشتی استان مازندران در نوشهر، اظهار داشت: همه می دانیم که یک هفته پیش رو برای وزرای پیشنهادی به مجلس، حساس است اما مسئولیت نمایندگان استان مازندران سنگین تر شد چرا که سفرهای استانی وزیر بهداشت به دلیل حضور در جلسات با نمایندگان لغو شد ولی دکتر هاشمی به مازندران سفر کرد زیرا ارادت ایشان به شهدا و خون پاک آنها ویژه است و امروز در مراسم یادوراه شهدای بخش کجور مازندران حضور پیدا می کند و به این دلیل، دکتر هاشمی این سفر را لغو نکرد.
وی یادآور شد: وزیر بهداشت عنایت ویژه ای به استان مازندران داشت و وظیفه خود می دانیم که به پاس زحمات و خدمات افراد، سپاسگزاری کنم و بی مهری و بی انصافی است که کارها و خدمات فراوان را نبینیم. نه تنها در استان مازندران بلکه در کل کشور اتفاقات بزرگی در حوزه سلامت افتاد.
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح تحول سلامت نه تنها در حوزه توسعه زیرساخت ها و ایجاد تخت های بیمارستانی بسیار موفق بود بلکه شان انسانی را بالا برد و در دوران گذشته، مردم مراجعات بسیار زیادی به دفاتر فرمانداران، نماینده های مجلس و ائمه جمعه برای هزینه ها و مشکلات حوزه درمان داشتند اما امروز دیگر خبری از این مراجعات نیست زیرا به انسانیت افراد، احترام گذاشته می شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه طرح تحول سلامت به کرامت شهروندان و جمهوری اسلامی، جایگاه مضاعفی داد، افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی موظف هستند از استمرار آن، حمایت کنند.
وی تصریح کرد: تلاش مسئولان حوزه سلامت در استان مازندران در دولت یازدهم نیز قابل تقدیر است چراکه زمانی که فرماندار بودم، سالها رییس دانشگاه علوم پزشکی را نمی دیدم اما دکتر جان بابایی، عملکرد متفاوتی داشت که باید از وی قدردانی کنم.
دکتر احمدی لاشکی در پایان از دستورات وزیر بهداشت برای بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت، تقدیر کرد

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٦ - ١٤:٠٢ / شماره خبر: ١٦٤٦٢٤ / تعداد نمايش: 2347

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج