وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

تمامی 55 زائر مسموم شده در مشهد درمان و ترخیص شدند / نمونه های غذایی در حال بررسی است و نتایج علت این مسمومیت تا روز شنبه اعلام خواهد شد

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی زائرانی که با علائم مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

به گزارش وبدا، مهندس حسنی اظهار داشت: روز گذشته 55 نفر از زائران یکی از هتل های اقامتی در مشهد مقدس به دلیل احتمالی مصرف غذای آلوده دچار علائم مسمومیت شده بودند که تمامی این افراد به درمانگاه منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: به نظر می رسد به دلیل اینکه علائم مسمومیت از ساعت هفت الی هشت شب ظاهر شده این مسمومیت به دلیل مصرف غذای ظهر بوده است.

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: تمامی زائران با علائم مسمومیت به صورت سرپایی درمان و از درمانگاه مرخص شدند و در حال حاضر شرایط مساعد و مطلوبی دارند.

مهندس حسنی افزود: به محض اطلاع از وقوع مسمومیت جمعی، کارشناسان بهداشت محیط به منظور بررسی محیط، علت حادثه و نمونه برداری در هتل حاضر شدند و کنترل عوامل محیطی صورت گرفت.

وی افزود: نمونه های غذایی در حال بررسی است و نتایج علت این مسمومیت تا روز شنبه اعلام خواهد شد .

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩٦ - ١٨:٢٦ / شماره خبر: ١٦٤٩٦٧ / تعداد نمايش: 2082

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج