وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رئیس مرکز سلامت محیط و کار خبر داد :

آغاز فعالیت دفاتر خدمات سلامت در 9 استان کشور

نشست مسئولان دفاتر خدمات سلامت استان های البرز، قم، همدان، کرمانشاه، کردستان، خراسان شمالی، هرمزگان، آذربایجان غربی و تهران در مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش وبدا، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در نشست مسئولان دفاتر خدمات سلامت 9 استان کشور بر اهمیت نظارت های بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی تاکید کرد و گفت: اقدامات این دفاتر به عنوان ارائه دهنده خدمات در بخش خصوصی از مولفه های مهم در ارتقاء وضعیت بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی است.
رئیس مرکز سلامت محیط و کار افزود: برنامه دفاتر خدمات سلامت با راه اندازی ۲۴ دفتر در تهران با هدف اجرایی نمودن برنامه ممیزی بهداشتی از واحدهای صنفی آغاز گردید و در فراخوان مرحله دوم، ۱۹ دفترِ دیگر در این استان راه اندازی شد.

وی گفت : در مرحله اول کشوریِ این برنامه، دفاتر خدمات سلامت در 9 استان البرز، قم، همدان، کرمانشاه، کردستان، خراسان شمالی، هرمزگان، آذربایجان غربی و تهران شروع به کار کردند.

صادق نیت خاطر نشان کرد: اعتماد به بخش خصوصی با نظارت و برنامه ریزی درست می تواند موفقیت در نظارت های بهداشتی را چندین برابر کند و انتخاب افراد توانمند و با انگیزه مناسب می تواند در جهت نیل به اهداف تعیین شده کمک کننده باشد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦ - ١٢:٠٩ / شماره خبر: ١٦٦٣٦١ / تعداد نمايش: 2541

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج