وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیربهداشت در حاشیه اولین یادواره ملی شهدا و ایثارگران داروسازی کشور:

قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند

وزیر بهداشت گفت: امروز قاطبه همکاران ما در جامعه پزشکی منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند و امیدواریم همواره در مسیر تحقق آرمان شهدا و قهرمانان همیشگی تاریخ‌ حرکت کنیم.


به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در جمع خبرنگاران در حاشیه اولین یادواره ملی شهدا و ایثارگران داروسازی کشور درخصوص نقش موثر جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس و رسالت آنها در عصر حاضر، گفت: مردم با خدمات جامعه پزشکی در دوران انقلاب، بعداز پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس خیلی خوب آشنا هستند.

وزیر بهداشت گفت: طبیعی است کسانی که از آن نسل باقی ماندند و شاگردان آنها باید بر عهد و پیمان دوران دفاع مقدس باقی بمانند و دوستان ما که از جامعه پزشکی به میدان نبرد رفتند با هدف مشخصی رفتند و ویژگی‌های منزهی داشتند که پسندیده و انتخاب شدند.

دکتر هاشمی ادامه داد: بنابراین ادامه راه آ‌نها بهترین وفاداری به آرمان شهدا است و قطعا ارزش آن بالاتر از برگزاری مجالس و مراسم، عکس و یادبود است. البته این کارها خیلی خوب است، اما قابل قیاس با عمل و انجام وظایفی نیست که امروز هر کدام از ما باید به آن پایبند باشیم.

وزیر بهداشت در پایان گفت: امروز قاطبه همکاران ما در جامعه پزشکی منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند و آرزو می‌ کنیم همه عمرمان در راستا و مسیری باشد که آرزوی عزیزان بزرگوار و شهدا و قهرمانان همیشگی تاریخ‌ مان بر آورده شود و باعث شادی خانواده شهدا شود./ 207

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦ - ١٣:٤٠ / شماره خبر: ١٦٦٤٨٦ / تعداد نمايش: 2299

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج