وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي به معاون جدید پرستاری

سرپرست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي در پیامی انتصاب دکتر حضرتی را به عنوان معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریک گفت و از خدمات معاون سابق پرستاري محمد میرزابیگی تقدیر کرد.

 

به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

ضمن سپاس فراوان از جناب آقای دکتر هاشمی وزیر محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در انتصاب به حق، شایسته و هوشمندانه سرکار خانم دکتر مریم حضرتی به سمت معاون پرستاری، این انتخاب فرخنده را به حضور ایشان، اساتید، دانشجویان و جامعه پرستاری ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است با درایت و مدیریت صحیح ایشان و هم افزایی، همفکری و همسویی تمامی پتانسیل جامعه پرستاری، سازمانها و دانشکده های پرستاری شاهد تعامل سازنده و صحیح جامعه پرستاری با سایر اعضای تیم سلامت در راستای ارتقاء و شکوفایی حرفه آکادمیک پرستاری و کیفیت خدمات نظام سلامت باشیم. این دانشکده آمادگی خود را جهت همراهی با این معاونت در رفع چالش های موجود و رسیدن به اهداف متعالی نظام سلامت اعلام می دارد.

شایسته است در پایان از زحمات معاونین پیشین پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جناب آقای دکتر فلاحی و جناب آقای دکتر میرزابیگی صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.

 

                                                                                             فروزان آتش زاده شوریده
                                                              سرپرست دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦ - ٢٣:٠١ / شماره خبر: ١٦٧١٥٧ / تعداد نمايش: 2107

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج