وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اقدامات 100 روزه وزارت بهداشت در حوزه آموزش پزشکی تشریح شد؛

ترسیم نقشه راه تحول 20 ساله آموزش علوم پزشکی در راستای کسب مرجعیت علمی

معاونت آموزشی وزارت بهداشت، ترسیم نقشه راه تحول 20 ساله آموزش علوم پزشکی در راستای کسب مرجعیت علمی و فعال‌سازی کمیته های اخلاق در آموزش علوم پزشکی را از جمله اقدامات حوزه آموزش در 100 روز اول دولت دوازدهم برشمرد.

به گزارش وبدا، آغاز پیاده سازی برنامه آموزشی ملی"دوره پزشکی عمومی"، طراحی برنامه های آموزشی نوین متناسب با نیازهای کشور، تدوین برنامه های اعتباربخشی دانشگاهها و مراکز آموزشی ،نهایی سازی مدل برآورد نیروی انسانی و تدوین کوریکولوم مبتنی بر سطح بندی و عملکرد، راه اندازی مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای از دیگر اقدامات 100 روزه در حوزه معاونت آموزشی عنوان شده است.

بر اساس این گزارش، ابلاغ و اجرای آیین نامه های مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای، آیین نامه تأسیس و بهره برداری مراکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای و آیین نامه مالی مراکز مجری آموزش مهارتی و حرفه ای نیز از جمله اقدامات در این 100 روز به شمار می اید.

شروع طرح راهنمای مدیریت جامع الکترونیک، حضور شرکت کنندگان در برنامه های آموزش مداوم (دراستان همدان)، استمرار بازنگري كوريكولوم هاي رشته هاي PhD و تخصصي و همچنین بازنگری و به روز رسانی مأموریت های مشترک و ویژه کلان مناطق آمایشی و بازنگری نقشه آمایش بین الملل نیز از دیگر اقدامات معاونت آموزشی وزارت بهداشت در 100 روز اول دولت جدید عنوان شده است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٥ آذر ١٣٩٦ - ١١:٢٧ / شماره خبر: ١٦٩٧٦٨ / تعداد نمايش: 1926

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج