وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در حاشیه دیدار با خانواده شهید تهرانی مقدم:

شهید تهرانی مقدم یکی از پرافتخارترین قهرمانان کشور است

وزیر بهداشت از شهید تهرانی مقدم به عنوان یکی از پرافتخارترین قهرمانان کشور یاد کرد و گفت: این دیدار برای من فرصت مغتنمی بود چراکه از ایشان یادی شد و آموزه های ارزشمندی را از فضائل نیکوی این شهید بزرگوار یاد گرفتیم.
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه دیدار با خانواده شهید حسن تهرانی مقدم، اظهار داشت: شهید تهرانی مقدم، خودباوری داشتند و اقدامات ایشان برای انقلاب در کل جهان اسلام، بسیار ارزشمند بوده است.
وزیر بهداشت تصریح کرد: اگر امروز در دنیا با قدرت صحبت می کنیم، بخشی از آن مدیون نوآوری های شهید تهرانی مقدم و همکاران ایشان در صنعت دفاعی و موشکی است و امیدواریم که این راه همچنان پرفروغ ادامه داشته باشد و قطعا روح آن شهید بزرگوار بر اعمال و رفتار ما حاضر و ناظر است.
دکتر هاشمی یادآور شد: به عنوان یک ایرانی افتخار می کنم که ایران در قلب خود توانسته چنین شخصیت هایی را پرورش دهد و خانواده ایشان نیز روح بزرگی دارند و به آینده کشور بسیار امیدوار هستند اگرچه که یکی از آنها از نظر جسمانی در بین ما نیست و این برای ما بسیار عبرت آموز است و کمک می کند به گام هایی که باید برای خدمت به کشور و مردم برداریم.
وزیر بهداشت با بیان اینکه تردیدی نیست که بخشی از قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مدیون تلاش های شخصیت هایی همچون شهید تهرانی مقدم است، افزود: بعد از ایمان، هشیاری و وحدت مردم، مهمترین عامل بازدارندگی ایران در بخش سخت افزاری، صنعت موشکی است و بخش های ناپیدایی نیز وجود دارد که بهره برداری خواهد شد.
دکتر هاشمی تاکید کرد: دشمنان مردم و انقلاب اسلامی می دانند که نمی توانند بخشی از نیات شیطانی خود را عملی کنند و قدرت موشکی ایران در دوران دفاع مقدس و پس از آن، بازدارنده بوده است و دشمنان جهانی ایران نیز از آن نگران و ناراحت هستند./۲۰۶

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦ - ١٢:٣٥ / شماره خبر: ١٧١٥٧١ / تعداد نمايش: 1413

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج