وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام تسلیت وزیر بهداشت به مناسبت درگذشت دکتر علیرضا ستوده‎نژاد؛ دانشیار جراحی دانشگاه علوم پزشکی کرمان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت دکتر علیرضا ستوده‎نژاد، دانشیار جراحی دانشگاه علوم پزشکی کرمان را تسلیت گفت.

به گزارش وبدا، دکتر هاشمی در این پیام با بیان این که دکتر ستوده نژاد از اساتید گرانقدری است که سال‌های طولانی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان به آموزش پزشکان جوان همت گماشت و از سال 1358به مدت 7 سال، تنها، جراح دانشگاه کرمان بود، افزود: از افتخارات وی همین بس که 17 بار داوطلبانه برای درمان مجروحان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کرد و از سوی وزارت بهداشت، به عنوان فعال‎ترین پزشک شرکت کننده در جنگ تحمیلی معرفی شد.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت «دکتر علیرضا ستوده‎نژاد» موجب تاثر و تاسف فراوان گردید؛ استادی گران‌قدر که سال‌های طولانی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان به آموزش پزشکان جوان همت گماشت و از سال 1358به مدت 7 سال تنها جراح دانشگاه کرمان بود.

از افتخارات وی همین بس که 17 بار داوطلبانه برای درمان مجروحان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کرد و از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان فعال‎ترین پزشک شرکت کننده در جنگ تحمیلی معرفی شد.

فقدان آن پزشک وظیفه شناس و فداکار را که به اخلاق نیک شهره بود، به خانواده محترم و جامعه پزشکی کشور تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه پروردگار مهربان برای روح بلندش علو درجات و ماوا در بهشت برین و برای بازماندگان، شکیبایی و عافیت خواستارم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦ - ١١:١٨ / شماره خبر: ١٧٣١٠٦ / تعداد نمايش: 1630

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج