وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حمایت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت؛

نخستین نمایشگاه بین‌المللی طب سنتی و جایگزین و داروهای گیاهی، برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طب سنتی و جایگزین و داروهای گیاهی، با حمایت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار می‌شود.

به گزارش وبدا، در این نمایشگاه که برای اولین‌بار با رویکرد تخصصی و بین المللی در کشور برگزار می‌شود، دانشکده‌های طب ایرانی دانشگاه‌های علوم پزشکی، انجمن‌های علمی سراسر کشور و تولیدکنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی، داروهای گیاهی و فراورده‌های طبیعی، حضور یافته و در کنار نمایندگان برخی کشورهای خارجی، به معرفی ظرفیت‌های بالقوه ایران در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی می‌پردازند.
برگزاری نشست صمیمانه با حضور پیشکسوتان گیاهان دارویی و تقدیر از فعالان حوزه طب ایرانی و مکمل با حضور دکتر محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، از برنامه‌های در نظر گرفته شده در حاشیه این رویداد است.

گفتنی است نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طب سنتی و جایگزین و داروهای گیاهی، 2 تا 4 اسفند ماه امسال، از ساعت 9 تا 17، در سالن ملل شهر آفتاب برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتیhttp://www.monirexpo.com مراجعه کنند./229/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦ - ٠٨:٠٣ / شماره خبر: ١٧٣٢٥٨ / تعداد نمايش: 1627

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج