وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در آیین بهره برداری از بیمارستان 9 دی منظریه خمینی شهر

نوسازی و تجهیز بیمارستان آیت ا.. اشرفی خمینی شهر

 
 
بیمارستان قدیم آیت ا.. اشرفی اصفهانی تعمیر و تجهیز می شود و خوشحالیم که بیمارستان ساعی نیز توسط خیرین سلامت در خمینی شهر در حال ساخت است.
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در آیین بهره برداری از بیمارستان 174 تختخوابی 9 دی منظریه خمینی شهر، اظهار داشت: خمینی شهر در زمان جنگ تحمیلی با 100 هزار نفر جمعیت، شهدای زیادی را تقدیم کشور و انقلاب کردند و بیش از یک چهارم از مردم این شهر در دفاع از کشور، مشارکت داشتند.
 
وزیر بهداشت یادآور شد: بیمارستان مجهز و مدرن 9 دی منظریه خمینی شهر با کادر مجربی که عاشق کارشان و آماده خدمت هستند، در مدار خدمت رسانی قرار گرفت و خوشحالیم که در مدت زمان بسیار کوتاهی تجهیز شد و به بهره برداری رسید.
 
دکتر هاشمی با بیان اینکه خمینی شهر با جمعیت 350 هزار نفر به حداقل 800 تخت بیمارستانی نیاز دارد، افزود: بیمارستان قدیم آیت ا.. اشرفی اصفهانی تعمیر و تجهیز می شود و خوشحالیم که بیمارستان ساعی نیز توسط خیرین سلامت در حال ساخت است
 
وزیر بهداشت تاکید کرد: اورژانس بیمارستان 9 دی منظریه خمینی شهر به دلیل نقشه های قدیمی و طول کشیدن عملیات ساخت آن، ظرفیت کافی ندارد و باید توسعه پیدا کند.
 
دکتر هاشمی از کمبود نیروی انسانی حوزه سلامت به عنوان یکی از مشکلات جدی استان اضفهان یاد کرد و گفت: سازمان امور استخدامی و برنامه و بودجه باید متقاعد شوند که نیروهای تبصره ای و قراردادی تبدیل وضعیت شوند و کمبود پرستاران را باید به سرعت جبران کنیم چراکه بسیاری از پرسنل بهداشتی و درمانی، دو برابر افراد عادی کار می کنند و امیدواریم که نماینده مردم خمینی شهر نیز در این زمینه کمک کند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٣ اسفند ١٣٩٦ - ١٦:٠٤ / شماره خبر: ١٧٣٤٤١ / تعداد نمايش: 1108

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج