وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت عنوان کرد:

برنامه ریزی وزارت بهداشت برای ادامه طرح تحول سلامت با خطای کمتر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: در طول چند ماه گذشته مشغول برنامه ریزی برای ادامه طرح تحول نظام سلامت با خطای کمتر بودیم.

به گزارش وبدا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در تشریح نشست مشترک خود و معاونین وزارت بهداشت با کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: یکی از وظایف قوه مجریه هماهنگ بودن و همکاری نزدیک با قوه مقننه است.

وزیر بهداشت ادامه داد: کار ما خدماتی است و اعضای کمیسیون های بهداشت و اجتماعی باید در جریان امور و فعالیت های ما قرار گیرند و نظارت مناسب را بر قوانین مصوب داشته باشند و از سویی ما نیز مسائل و مشکلات خود را به آنها ارائه کنیم.

دکتر هاشمی با یادآوری اینکه در ماه های آغازین سال 97 قرار داریم، گفت: در طول چند ماه گذشته مشغول برنامه ریزی برای ادامه طرح تحول نظام سلامت با خطای کمتر بودیم ؛ به اتفاق سازمان برنامه و بودجه در جلسه کمیسیون بهداشت شرکت کردیم البته معاونت بهداشت وزارت بهداشت برنامه های خود را در جلسه گذشته به کمیسیون اعلام کرده و نمایندگان نیز این برنامه ها را بررسی کردند.

وزیر بهداشت یادآور شد: در نشست امروز نیز معاونت درمان و آموزشی وزارت بهداشت برنامه های خود برای سال 97 را به کمیسیون ارائه کردند البته موادی از برنامه ششم که باید در وزارت بهداشت در حوزه های مختلف اجرا شود نیز مورد بررسی قرار گرفت.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧ - ٢١:٣٤ / شماره خبر: ١٧٥٤٦٤ / تعداد نمايش: 1228

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج