وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزارت بهداشت، مدیر بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شد


مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مدیر بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم معرفی و انتخاب شد.

به گزارش وبدا، با رای اعضای شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مدیر بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم انتخاب شد.

بنا بر این گزارش، سال گذشته وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مسئول بخش دانشگاهی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بود.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به قرآن است.

در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در بخش دانشگاهی که با حضور ۱۱ دستگاه دانشگاهی از جمله بسیج دانشجویی، جهاد دانشگاهی، وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی،دانشگاه جامع علمی و کاربردی، دانشگاه فرهنگیان، فنی و حرفه‌ای، دانشگاه علوم و معارف قرآنی برگزار می‌شود در قالب غرفه‌های مختلف دانشگاهی، آثار هنری و فرهنگی دانشجویان و اساتید با موضوع قرآن وعترت و همچنین محصولات و صنایع هنری نظیر تابلو نقاشی ها و کارهای معرق در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی و کلاس‌های مشاوره با موضوع قرآن در طول برگزاری نمایشگاه قرآن در غرفه‌های بخش دانشگاهی دایر خواهد بود.

پیش بینی می شود امسال در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم همانند سالهای گذشته در قالب غرفه‌های دانشگاه‌ها نشست‌ها و کارگاه‌های مشاوره‌ای و همچنین نشست‌هایی درخصوص موضوعاتی از قبیل پایان نامه‌های قرآنی و بحث های سبک زندگی برگزار شود.
گفتنی است، روز سه شنبه هفته جاری نخستین نشست بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن کریم جهت هماهنگی‌ها و تبادل افکار، با حضور اعضای شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود که در آن جلسه به دستگاه‌های دانشگاهی فرصت داده می‌شود که برنامه‌های خود را برای حضور در نمایشگاه قرآن ارایه کنند./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٢:٥٢ / شماره خبر: ١٧٥٦٠٠ / تعداد نمايش: 674

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج