وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به همت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت انجام می‌شود؛

ارایه مشاوره رایگان طب ایرانی به بازدیدکنندگان بیست‌وششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، با حضور فعال در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم همچون سال‌های گذشته، به بازدیدکنندگان این نمایشگاه، خدمات آموزشی و مشاوره‌ای رایگان ارایه می‌دهد.

به گزارش وبدا، دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت همچون سال‌های گذشته، امسال نیز در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور فعال داشته و آماده ارایه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه طب ایرانی، به بازدیدکنندگان بخش قرآن و سلامت این نمایشگاه است.
توزیع کتابچه‌ها و بروشورهای رایگان آموزش اصول ساده حفظ تندرستی و توصیه‌های طب ایرانی در ماه مبارک رمضان، از جمله خدمات آموزشی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت در بیست‌وششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است و علاقه‌مندان به دریافت مشاوره تخصصی در حوزه طب ایرانی نیز می‌توانند با مراجعه به غرفه این دفتر از ساعت 18:30 تا 23:30 هر روز، از حضور پزشکان متخصص این حوزه بهره‌مند شوند.
همچنین در هر روز، مسابقه‌ای در قالب یک سوال چهارگزینه‌ای از محتوای برخی بروشورهای ارایه شده در غرفه دفتر طب ایرانی، برگزار می‌شود و به قید قرعه، به دو نفر از کسانی که به سوال مورد نظر درست پاسخ داده باشند، جایزه‌ای اهدا می‌شود.
غرفه کودک نیز همچون سال‌های گذشته برپا بوده و کودکان علاوه‌بر سرگرم شدن با کشیدن نقاشی در فضای در نظر گرفته شده، می‌توانند با شرکت در «بازی ماروپله راه تندرستی»، در هیجان این بازی نیز سهیم شده و در قالب بازی و جوایزی که در پایان دریافت می‌کنند، با آموزه‌های ساده طب ایرانی آشنا شوند.
گفتنی است، بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از 29 اردیبهشت در مصلای بزرگ امام‌خمینی(ره) آغاز به کار کرده و تا ۱۴ خرداد ماه دایر است./229/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٤:٥٣ / شماره خبر: ١٧٦٩٩٦ / تعداد نمايش: 928

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج