وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه تربت حیدریه خبر داد:

برگزاری اولین مدرسه تابستانه علوم اعصاب در تربت حیدریه/ دانشجویان مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای مخاطبان این مدرسه هستند

 
معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه تربت حیدریه از برگزاری اولین مدرسه تابستانه علوم اعصاب در این دانشگاه خبر داد.
 
به گزارش وبدا، مدرسه تابستانی علوم اعصاب از 10 شهریور تا 14 شهریور ماه ۹۷ زیر نظر انجمن علوم اعصاب دانشگاه و با حضور اساتیدی نظیر پرفسور گرجی از آلمان و دکتر موسوی از افغانستان برپا می‌شود.
دکتر حسن اژدری معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه، هدف از برگزاری این مدرسه را تقویت تفکر بین رشته ای دانست و گفت: این مدرسه تابستانه که مخاطبانش دانشجویان مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای هستند، با ظرفیت محدود و با حضور دانشجویان منطقه 9 آمایشی برگزار می شود.    
 
وی همچنین در ادامه ضمن اشاره به اینکه پژوهش زیربنای توسعه دانایی و اساسی ترین شاخص پیشرفت در جامعه است، تصریح کرد: محوریت  این مدرسه تابستانه، مطالعات رفتاری، مطالعات مولکولی و مطالعات الکتروفیزیولوژی می باشد که امید است بستر مناسبی برای شناسایی و راهنمایی دانشجویان علاقمند به پژوهش باشد.
 
همچنین لینک ثبت نام در مدرسه تابستانه علوم اعصاب http://webform.thums.ac.ir/node/8  است و علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند در ساعت اداری با شماره 52224397-051 تماس حاصل کنند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - ١٢:٥٥ / شماره خبر: ١٧٧٩٤٣ / تعداد نمايش: 1458

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج