وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون برنامه ریزی وزارت بهداشت:

انتظار داریم بودجه تخصیص یافته به وزارت بهداشت به موقع پرداخت شود

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: انتظار می رود بودجه تخصیص یافته به وزارت بهداشت به موقع پرداخت شود تا متناسب با همان بودجه بتوانیم برنامه ریزی کنیم. انباشت بدهی های این وزارتخانه خدمات رسانی به مردم را سخت می کند.


به گزارش وبدا به نقل از ایرنا، دکترعلی اکبر حق دوست درباره بودجه مورد نیاز سال آینده وزارت بهداشت افزود: میزان بودجه کشور با محدودیت هایی مواجه است. وزارت بهداشت شرایط اقتصادی کشور را درک می کند و تلاش می کنیم برنامه های این وزارتخانه را با میزان بودجه ای که تخصیص خواهد یافت تنظیم کنیم.
وی افزود: وزارت بهداشت و سازمان های بیمه گر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مطالبات معوقه زیادی دارند و همین موضوع باعث شده که بدهی هایی در حوزه سلامت شکل بگیرد و کار را سخت کند.
دکتر حق دوست ادامه داد: انتظار وزارت بهداشت این است که همانند سال های اخیر، حوزه بهداشت و درمان در اولویت دولت قرار داشته باشد و منابع به درستی و به موقع تخصیص پیدا کند.
معاون وزیر بهداشت گفت: همان طور که وزیر بهداشت نیز به تازگی گفت، انتظار ما این است که بودجه تخصیص یافته به وزارت بهداشت به موقع پرداخت شود تا متناسب با همان بودجه بتوانیم برنامه ریزی کنیم. زیرا این موضوع که در حوزه سلامت بر اساس بودجه تخصیص یافته توسط دولت، برنامه ای در نظر گرفته شود، اما به موقع بودجه نرسد، می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند./302

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - ١٢:٥٢ / شماره خبر: ١٨٢٣٦٣ / تعداد نمايش: 386

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج