وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه آزاد میزبان سی و چهارمین جشنواره دانشجویی قرآن و عترت شد/ شرکت بیش از ۶۰ هزار نفر از دانشگاهیان در جشنواره قرآنی وزارت بهداشت

 
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور با اشاره به شرکت بیش از ۶۰ هزار نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت در جشنواره قرآنی این وزارتخانه، گفت: سی و چهارمین جشنواره دانشجویی قرآن و عترت، سال آینده به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.
 
به گزارش وبدا به نقل از مهر، محمدرضا فراهانی در حاشیه سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور که در دانشگاه فردوسی مشهد در حال برگزاری است، اظهار داشت: امسال، حدود ۶۰ هزار نفر از دانشگاهیان در جشنواره قرآنی وزارت بهداشت شرکت کردند. مشارکت خوبی از طرف دانشجویان صورت گرفت و برگزیدگان این جشنواره به سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور راه یافتند. 
 
وی درخصوص میزان موفقیت دانشجویان پزشکی در این جشنواره افزود: فردا اختتامیه این جشنواره، برگزار و مشخص می‌شود که چه تعداد از دانشجویان پزشکی در این زمینه موفق شده‌اند. خوشبختانه دانشجویان دانشگاه‌های وزارت بهداشت در همه رشته‌ها مجاز شده و در این جشنواره شرکت کردند.  
 
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور درباره تمهیدات وزارت بهداشت برای دانشجویانی که در جشنواره قرآنی شرکت کرده و برگزیده شده‌اند، تصریح کرد: دانشجویانی که در جشنواره قرآنی وزارت بهداشت شرکت کرده و برگزیده شده‌اند، جوایزی را دریافت و در دوره‌های آزمایشی خاص شرکت کرده‌اند و به جشنواره امسال معرفی شدند. 
 
وی درباره میزبانی سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد میزبانی سی و چهارمین جشنواره را پذیرفته و سال آینده این جشنواره به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار خواهد شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - ١٥:٢٠ / شماره خبر: ١٨٣٦٦٧ / تعداد نمايش: 294

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج