وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

پرستاری در منزل موجب کارآفرینی می شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تاکید بر پتانسیل های غیر دولتی جهت اشتغال و کارآفرینی گفت: امروز باید از تفکر کار دولتی خارج شویم. در این زمینه مراکز مراقبت در منزل گام موثری برای کارآفرینی پرستاران در بخش غیر دولتی است. 

به گزارش وبدا، دکتر سعید کشمیری در دیدار دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت که به بوشهر سفر کرده است، اظهار داشت: پرستاری از سه ضلع مهربانی، هنر و علم تشکیل شده است و هر سه این شاخصه ها در پرستاران بوشهر قابل لمس است.  

وی افزود: علی رغم مشکلات کمبود نیرو و معوقات پرداختی، احساس مسئولیت پرستاران بسیار زیاد است و این نشات گرفته از همان خصوصیت مهربانی و هنرمندی پرستاران است.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تاکید بر رفع مشکلات رفاهی و معیشتی پرستاران، گفت: درخصوص کمبود نیرو نیز می توان با افزایش نیروهای کمک پرستاری و افزایش جذب نیروهای طرحی بخشی از این مشکلات را کم کرد.

دکتر کشمیری با تاکید بر پتانسیل های غیر دولتی جهت اشتغال و کارآفرینی تصریح کرد: اقدامات خوبی در یک سال گذشته در معاونت پرستاری انجام شده و امیدواریم این اقدامات منجر به کاهش مشکلات شود.    

وی افزود: امروز باید از تفکر کار دولتی خارج شویم. در این زمینه مراکز مراقبت در منزل گام موثری برای کارآفرینی پرستاران در بخش غیر دولتی است که خوشبختانه به خوبی توسط معاونت پرستاری در حال پیگیری است و توصیه ما به ورود علاقمندان جامعه پرستاری بوشهر به این عرصه است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧ - ١٣:٣٩ / شماره خبر: ١٨٣٨٤١ / تعداد نمايش: 369

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج