وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رقابت حدود ۷۰۰ ورزشکار در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی

 
با پایان مهلت ثبت نام تیم‌ها برای شرکت در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، حدود ۷۰۰ دانشجوی ورزشکار دختر در قالب ۵۲ دانشگاه در این رویداد بزرگ ورزشی - دانشگاهی شرکت خواهند کرد.
 
به گزارش وبدا، پس از به اتمام رسیدن مهلت ثبت نام دانشگاه‌های علوم پزشکی برای حضور در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در روزهای یکم تا ششم اسفندماه در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان واقع در خزرآباد ساری برگزار می‌شود، تعداد دانشگاه‌های شرکت کننده در این المپیاد نهایی و به ۵۲ دانشگاه رسید.
 
براساس این گزارش، ورزشکاران دانشجوی ۵۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور در این المپیاد در هشت رشته ورزشی طناب کشی، داژبال، طناب زنی، فریزبی، فوتبال رو میزی، آمادگی جسمانی، روبیک و دارت رقابت های خود را در خزرآباد ساری برگزار خواهند کرد. همچنین در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور حدود ۷۰۰ دانشجو در رشته‌های مختلف رقابت‌های خود را برگزار می‌کنند. ۲۱۳ نفر متشکل از مربیان، سرپرستان و همراهان تیم‌ها در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی، ورزشکاران را در این رویداد بزرگ دانشجویی- ورزشی همراهی و هدایت خواهند کرد و با هماهنگی‌های انجام شده، ۷۴ داور کار قضاوت مسابقات ورزشی این دوره از المپیاد را برعهده دارند.
 
بنابر این گزارش، طبق آمارهای به دست آمده. آمار کلی ورزشکاران، مربیان، سرپرستان و عوامل اجرایی شرکت کننده در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، یک هزار و هفت نفر هستند و مراسم افتتاحیه چهارمین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲ اسفندماه  برگزار می‌شود.
 
در نخستین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور که سال ۱۳۹۴ در خزرآباد برگزار شد، در ۷ رشته ورزشی تنها ۴۰۰ نفر شرکت کننده در این رویداد حضور داشتند که امسال با توجه به وجود هشت رشته ورزشی، تعداد قابل ملاحظه ای ورزشکار در این مسابقات حضور خواهند داشت. از هر دانشگاه علوم پزشکی حداکثر تعداد ۲۸ نفر متشکل از ۲۱ ورزشکار و ۷ نفر کادر فنی و اجرایی به چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی اعزام می‌شوند./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧ - ١٠:٣١ / شماره خبر: ١٨٧٠٧٦ / تعداد نمايش: 372

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج