وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

به همت وزیر بهداشت همه مناطق محروم صاحب خانه بهداشت شدند/ جدیت و پیگیری مسئولان وزارت بهداشت رنج درمان مردم را کاهش داد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: مردم مناطق محروم می‌ دانند که دکتر هاشمی با رنج مردم کم درآمد و محروم آشناست و برای درمان این دردها و کاستی ‌ها برنامه و همت بلندی دارد.

به گزارش وبدا به نقل از فارس، دکتر حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و عضو کمیسیون بهداشت مجلس، اجرایی کردن طرح تحول سلامت را مهمترین دستاورد دکتر هاشمی در وزارت بهداشت دانست و گفت: اکثریت مجلس از ابقای هاشمی در وزارت بهداشت و درمان حمایت می‌ کنند چرا که معتقدند حضور او در دولت دوازدهم سبب امیدواری مردم مناطق محروم است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: هاشمی ازجمله وزرایی است که طی اجرای طرح تحول سلامت بارها به نقاط کم برخوردار کشور سفر کرد و پس از سفرهای او بود که نظام سلامت در شهرها، روستاها به صورت هماهنگ اجرایی شد.

وی ادامه داد: با پیگیری ‌های مستمر هاشمی در وزارت بهداشت قریب به اتفاق مناطق محروم به مراکز بهداشتی و درمانی، خانه‌ های بهداشت، پزشک متخصص و تمام امکانات بهداشتی و درمانی مجهز شدند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه مردم مناطق محروم هاشمی را می ‌شناسند و او را دوست دارند، افزود: این مردم می‌ دانند که دکتر هاشمی با رنج مردم کم در آمد و محروم آشناست و برای درمان این دردها و کاستی ‌ها برنامه و همت بلندی دارد.

وی با بیان اینکه اگر همت و جدیت هاشمی برای اجرایی کردن طرح تحول سلامت نبود این طرح در دولت یازدهم به ثمر نمی‌ رسید، تاکید کرد: من با قاطعیت کامل می‌ گویم که پیگیری‌ ها و دلسوزی‌ های دکتر هاشمی نظام جامع سلامت را برای مردم به ارمغان آورد و سبب شد که مردم محروم و کم در آمد پس از اجرای طرح تحول سلامت دیگر دغدغه پرداخت هزینه ‌های دارو و درمان بیمارانشان را نداشته باشند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦ - ١٨:٣٧ / شماره خبر: ١٦٤٧٢١ / تعداد نمايش: 2239

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج