• 99/10/24 - 18:11
  • 274
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از بیمارستان در حال ساخت فردیس

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت به همراه مدیر کل منابع فیزیکی و توسعه امور عمرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پروژه در حال ساخت بیمارستان 260 تخت خوابی شهرستان فردیس بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، در حاشیه بازدید از بیمارستان در حال ساخت فردیس، ضمن قدردانی از رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز و سایر عوامل اجرایی که در ساخت این پروژه همکاری داشته اند، بیان کرد: پیشرفت و ساخت این پروژه برای ما از حساسیت ویژه ای برخوردار است، چراکه این منطقه با وجود جمعیت بالا و مهاجرت پذیری زیاد فاقد تخت بیمارستانی است. ساکنین فردیس نیازمند توجه ویژه دولت هستند.
 
وی افزود: خوشبختانه روند انجام پروژه به خوبی پیش رفته و تمام مسئولین باید با همکاری یکدیگر و بهره گیری از تمام اعتبارات کشوری و استانی در جهت پیشرفت سریع پروژه همکاری کنند. تامین تجهیزات و نیروی انسانی این بیمارستان نیز باید در دستور کار قرار گیرد.
 
شهرستان فردیس فاقد تخت بیمارستانی است
 
در ادامه، دکتر محمد فتحی، رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز عنوان کرد: شهرستان فردیس با جمعیتی حدود 500 هزار نفر فاقد تخت بیمارستانی است. مجوز ساخت این بیمارستان سال 95 اخذ شده و تا پایان سال 99 ساخت فضای فیزیکی انجام خواهد شد و انتظار می رود که در سال آینده به بهره برداری برسد.
 
حضور تمامی تخصص ها در بیمارستان درحال ساخت فردیس
 
وی افزود: این بیمارستان در زمینی با زیربنای 21 هزار متر مربع در حال ساخت است و پیشرفت فیزیکی این پروژه تاکنون 65 درصد بوده و تلاش بر این است که این بیمارستان کاربری عمومی داشته باشد و بتوانیم تمامی تخصص ها را در این بیمارستان داشته باشیم.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 221694

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *