• 99/07/23 - 10:13
  • 68
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری سی و ششمین آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی در دانشکده دنبرگزاری سی و ششمین آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهراندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

سی و ششمین آزمون کتبی دانشنامه تخصصی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده دندانپزشکی، سی و ششمین آزمون کتبی دانشنامه تخصصی دندانپزشکی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی 21 مهر 99 در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
دکتر بهزاد هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت ضمن بازدید از این آزمون  بیان کرد: همکاران دانشکده دندانپزشکی شرایط بسیار خوبی را برای برگزاری این آزمون با توجه به شرایط اپیدمی کرونا فراهم کرده اند.
وی با اشاره به تجربه چندین ساله  دانشکده دندانپزشکی در برگزاری آزمون دانشنامه تخصصی افزود: بالغ بر 100 نفر از اعضای بورد تخصصی از 16 مهر ماه 99 در سازمان سنجش در حال تهیه مقدمات معتبرترین آزمون بورد تخصصی کشور در دو دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی بودند که آن ها مدافعان واقعی در عرصه سلامت هستند و امروز شاهد هستیم که این آزمون به بهترین وجه برگزار شد.
در پایان دکتر هوشمند ضمن قدردانی از مسئولان و کارکنان دانشکده دندانپزشکی گفت: امیدوارم تمام همکارانم در سلامت کامل این آزمون را بگذرانند و آزمون شفاهی در دو روز آینده به بهترین نحو برگزار شود.
در ادامه دکتر آرش منصوریان دبیر اجرایی این آزمون ضمن قدردانی از کارکنان دانشکده دندانپزشکی گفت: این آزمون با توجه به شرایط بیماری  کویید 19  با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی به بهترین نحو برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در این آزمون مراقبان سلامت کار خود را به خوبی انجام دادند گفت: امسال برای داوطلبانی که مبتلا به بیماری کرونا بودند جایگاه مناسبی مهیا کرده بودیم که از نظر ایزوله و حتی ورود و خروج از محل اصلی آزمون جدا بود که داوطلب بدون هیچ مشکل و دغدغه ای باشد که خوشبختانه چنین موردی در آزمون نداشتیم.
دبیر اجرایی بورد تخصصی گفت: این آزمون از نظر پذیرایی در نهایت ایمنی کامل انجام و به داوطلبان یک پک کامل از جمله ماسک، مایع ضد عفونی و دستکش تحویل داده شد تا آنها در نهایت آرامش کامل مهمترین آزمون دوران تحصیل خود را به بهترین نحو به پایان برسانند.
دکتر منصوریان در پایان افزود: در دو روز آینده ( 22 و 23 مهر ) آزمون شفاهی را پیش رو داریم که تمام تلاش خود را میکنیم مثل آزمون کتبی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود.

  • گروه خبری : تهران
  • کد خبر : 216320
کلمات کلیدی