• 99/10/23 - 13:47
  • 156
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید ناظر اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از استان خراسان شمالی

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت و همچنین ناظر عالی وزارت بهداشت در اجرای طرح شهید سلیمانی در استان‌های شمالی کشور به منظور نظارت بر اجرای هر چه بهتر طرح شهید حاج قاسم سلیمانی امروز سه شنبه وارد استان خراسان شمالی شد.

لاری

به گزارش وبدا، دکتر لاری در سفر یکروزه خود به بجنورد، در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی شرکت خواهد کرد و در جریان آخرین اقدامات و دستاوردهای این دانشگاه به خصوص در رابطه با کنترل پاندمی کرونا قرار خواهد گرفت.

 

در این سفر یک روزه، سخنگوی وزارت بهداشت، از مراکز خدمات جامع سلامت استان خراسان شمالی بازدید خواهد داشت تا از نزدیک در جریان اجرای هر چه بهتر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جهت مبارزه با کرونا در این مراکز قرار گیرد.

 

ارائه گزارش دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و دانشکده علوم پزشکی اسفراین در خصوص چگونگی "اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا با حضور اعضای هیأت رییسه و شرکت در جلسه "ستاد استانی مبارزه با کرونا" از برنامه‌های این سفر یک روزه است.

گفتنی است دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، سخنگوی وزارت بهداشت و ناظر عالی وزارت بهداشت اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شش دانشگاه علوم پزشکی کشور، پیش از این از دانشگاه‌های علوم پزشکی گیلان، بابل، مازندران و گلستان نیز بازدید کرده است.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس
  • کد خبر : 221623

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *