• 99/07/29 - 12:35
  • 128
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
درتداوم همکاری سازمان انتقال خون و سازمان بسیج جامعه زنان:

بانوان بسیجی در هفته سلامت بانوان اهدا کننده مستمر خون می شوند

استمرار اهدای خون بانوان بسیجی که در اجرای تفاهم نامه همکاری سازمان انتقال خون و سازمان بسیج جامعه زنان شرکت کرده اند،از امروز،29 مهر ماه سال با توجه به هفته سلامت بانوان در دستور کار این دو سازمان قرار گرفت.

به گزارش وبدا، درجلسه ای با حضور مشاور مدیر عامل سازمان انتقال خون در امور بانوان و نمایندگان بسیج جامعه زنان کشور، در خصوص عملیاتی شدن تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان انتقال خون و سازمان بسیج جامعه زنان کشور و همکاری دو سازمان در خصوص ترویج فرهنگ اهدای خون بانوان بحث و تبادل نظر انجام گرفت.

در این جلسه که در محل سازمان بسیج جامعه زنان برگزار شد، دکتر الهام خلف عادلی ضمن قدر دانی از همکاری صمیمانه سازمان بسیج جامعه زنان در موضوع اهدای خون بانوان گفت: با توجه به اینکه هفته سلامت بانوان در پیش است، نشست آموزشی اهدای خون بانوان با حضور نمایندگان بسیج  اقشار کشوربرگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین دعوت از بانوان اهدا کننده خون که در پویش های قبلی اولین تجربه اهدای خون را داشتند ، فرصت ارزشمندی برای نیل به اهداف تفاهم نامه است که در دستور کار قرار دارد.  وی هم چنین از برنامه ریزی برای پویش دانشجویی اهدای خون خبرداد.

فاطمه ستاری نوید جانشین بسیج جامعه زنان کشور نیز با استقبال از پیشنهاد سازمان انتقال خون گفت : اقدامات ایثارگرانه و خداپسندانه از وجوه اشتراک هر دو سازمان است و سازمان بسیج جامعه زنان برای عملیاتی شدن تفاهم نامه با هدف نهادینه کردن مشارکت بانوان کشور در امر مقدس اهدای خون آمادگی کامل دارد.

گفتنی است آمار اهدای خون بانوان با اجرای اولین مرحله از همکاری های این دو سازمان یک درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت.

دکتر خلف عادلی در این مورد تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های سازمان بسیج بانوان کشور و تعطیلی دانشگاه ها و مجازی شدن بسیاری از فعالیتهای جمعی دسترسی به افراد و گروه ها سخت تر شده است و ظرفیت سازمان یافته بسیج فرصت مناسبی در مشارکت دادن بانوان به صورت نظام یافته در امر اهدای خون است.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 216722

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *