• 99/08/30 - 14:26
  • 151
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران عنوان کرد:

تاکید بر مردم محوری و عدالت در سیاستگذاری و اقدامات سازمان بیمه سلامت

مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران ضمن تاكيد بر مردم محوری و عدالت در سیاستگذاری و اقدامات سازمان متبوعش اظهار کرد: رسيدگي به هزينه هاي كمرشكن مردم در اين دوره سخت اقتصادي از موضوعاتي است كه نسبت به آن باید توجه ویژه داشت.

به گزارش وبدا، دكتر محمد مهدي ناصحي، با بیان این مطلب، افزود: سازمان بيمه سلامت از جمله جايگاه هاي مهم و اساسي نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در ارائه خدمت به مردم به عنوان پشتيبان امر سلامت حضور دارد تا در نهايت بتواند پرداخت از جيب مردم را كاهش دهد.
 
وي بر موضوع عدالت و ساماندهي توزيع منابع سلامت و امور مربوط به پيشگيري و درمان اشاره و بیان کرد: بايد بتوانيم در حوزه عدالت در سلامت، تامين منابع و پشتيباني از مردم به خصوص اقشار كم درآمد، مشكلات و مسائل موجود را با همكاري هر چه بيشتر برطرف كنيم.
 
مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران درخصوص برنامه ریزی برای ارتقای انگيزه و نشاط بیش از پیش در سازمان گفت: تمام فعاليت هاي سازمان به طور دقيق رصد مي شود، لذا مسئوليت و تكليف ماست كه اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهيم  و به راحتي از مسائل عبور كنيم. 
 
ناصحی ادامه داد: لازم است منابعي كه در اختيار داريم را درست هزينه كرده و منابع پايداري براي سازمان ايجاد كنيم و تكريم ارباب رجوع و ايجاد انگيزه براي كاركنان را از اولويت هاي اصلي سازمان قرار دهیم.
 
وي موضوعاتي كه از نظر بيمه اي و رسيدگي به امور مردم به خصوص در زمينه پيشگيري و آموزش همگاني و سطح يك در اولويت است را نیازمند ساماندهي دانست و با اشاره به اینکه توجه به اين موضوع در نهايت كاهش هزينه هاي سازمان را در پي خواهد داشت، گفت: اين پتانسیل در مجموعه هاي علمي و اجرايي ما وجود دارد و مي توانيم با افزايش سواد سلامت مردم، در اين حوزه گام های موثر برداريم.
 
ناصحي در پایان خاطر نشان کرد: بحث نظام ارجاع و پزشك خانواده را همگام با وزارت بهداشت در سطح يك اجرا می کنیم و در ساماندهي نظام ارجاع سطح ٢ و ٣ نيز در دستور كارمان قرار دارد.
  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 218446
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *