• 99/07/23 - 08:24
  • 679
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهلت ثبت نام در جشنواره قرآنی هدهد پایان یافت؛

ثبت نام ۶۲ هزار نفر در جشنواره ۲۵

ثبت نام در بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد یادوآره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ساعت ۹ صبح روز گذشته ۲۲ مهرماه به پایان رسید. ۶۲ هزار نفر در این دوره از جشنواره ثبت نام خود را نهایی کردند که تعداد ثبت‌نامی‌ها به صورت نفر رشته ۷۶ هزار و ۷۴۱ نفر است.

به گزارش وبدا، ثبت نام در بیست ‌وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت که از بهمن ماه ۹۸ آغاز شده بود، امروز و پس از هشت ماه در ۲۲ مهرماه ۹۹، پایان یافت که علی رغم شیوع ویروس کرونا همزمان با آغاز ثبت نام در این دوره از جشنواره، ۶۲ هزار نفر موفق به نهایی کردن ثبت‌نام خود شدند.

بر این اساس ثبت نام کنندگان هشت بخش این جشنواره شامل بخش‌های آوایی با ۹ هزار و ۴۳۸ نفر، معارفی با ۵۴ هزار و ۲۲۹ نفر، پژوهشی با دو هزار و ۷۲۸ نفر، فناوری با ۸۳۲ نفر، ادبی با هزار و ۸۱۹ نفر، هنری با شش هزار و ۷۵ نفر، ویژه یادوآره شهید سلیمانی با هزار و ۱۴۲ نفر و تیمی با ۴۸۱ نفر مشخص شدند.

در این دوره از جشنواره تعداد ثبت‌نامی‌ها به صورت نفر رشته ۷۶ هزار و ۷۴۱ نفر است.

گفتنی است در بخش ویژه جشنواره که در این دوره به شهید حاج قاسم سلیمانی اختصاص دارد ۳۰۶ اثر غیر دانشگاهی با توجه به آزاد بودن امکان شرکت در این بخش برای عموم مردم به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

در جشنواره بیست‌وپنجم، دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد با ۹ هزار و ۱۹۶ نفر، کرمانشاه با هفت هزار و ۱۹۱ نفر، شیراز با پنج هزار و ۸۰۱ نفر، اردبیل با پنج هزار و ۳۲۰ نفر، کردستان با دو هزار و ۹۷۳ نفر، شهرکرد با دو هزار و ۵۷۵ نفر، نیشابور با دو هزار و ۵۲ نفر، کاشان با هزار و ۹۷۱ نفر و ایلام با هزار و ۸۳۷ نفر بیشترین تعداد شرکت کنندگان را به خود اختصاص داده‌اند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 216313

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *