• 99/05/29 - 12:10
  • 2032
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ

دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر جامعه علوم پزشکی در مبارزه با ویروس کرونا، با اعلام فراخوان، تمامی دانشجویان سراسر کشور، جامعه پزشکی و عموم مردم را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

به گزارش وبدا، علاقه مندان می‌توانند در 5 بخش تئاتر، فیلم، موسیقی، ادبی و هنرهای تجسمی جشنواره سیمرغ شرکت کنند؛ محدودیتی برای شرکت متقاضیان در رشته‌های مختلف وجود ندارد.
بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره از تاریخ اول مهرماه آغاز و تا یکم دی ماه ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.
این جشنواره در چهار بخش ، بخش آزاد  ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت ویژه عموم مردم، بخش بین‌الملل با موضوع فرهنگ سلامت ویژه شرکت‌کنندگان سراسر جهان برگزار می‌شود.
همچنین  در راستای قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان کشور که سلامتی خود را وقف مبارزه با ویروس کرونا کرده‌اند با نظر هیئت داوران، به بهترین اثر در چهار رشته فیلم کوتاه، مستند، پوستر و عکس که تصویرگر این روایت هستند، تندیس و جایزه ویژه جشنواره با عنوان «مدافعان سلامت» اهدا می‌گردد.
جشنواره یازدهم با شعار "هر خانه، یک پایگاه سلامت" تلاش دارد سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیاء و اولیا الهی است در جامعه ترویج کند.

دانشجویان و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این جشنواره به آدرس www.festivalf.ir مراجعه نمایند.
گفتنی است، زمانبندی جشنواره با توجه به شیوع ویروس کرونا و قابل تغییر می‌باشد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اطلاع رسانی,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 213325

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *