• 99/11/06 - 18:05
  • 173
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فرصت ثبت نام تسهیلات ویژه کرونایی در حوزه ورزش و جوانان تمدید شد

در سی و هفتمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا به ریاست دکتر محمدنهاوندیان زمان ثبت‌نام تسهیلات ویژه کرونایی در حوزه ورزش و جوانان تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

 

به گزارش وبدا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا فرصت ثبت نام برای متقاضیان دریافت تسهیلات ویژه اماکن ورزشی و مراکز مشاوره جوانان که پیش از این تا پایان دی‌ماه تعیین شده بود، با موافقت کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

متقاضیان برای دریافت این تسهیلات ارزان قیمت حمایتی، می‌توانند به سامانه کارا (اینجا) مراجعه کنند.

براساس دستورالعمل تسهیلات کرونایی حوزه ورزش، جهت پارک های آبی و اماکن ورزشی چند منظوره و ویژه ۹۶۰۰ میلیون ریال، مجتمع‌های ورزشی، پیست‌های موتورسواری و کارتینگ ۴۸۰۰ میلیون ریال، زمین های چوگان، زمین های گلف، پیست های اسکی، سالن های بولینگ، سال های ورزش جانبازان و معلولین، باشگاه های سوار کاری و... مبلغ ۱۹۲۰ میلیون ریال، قایقرانی، تنیس، دومیدانی، زمین های فوتبال (چمن طبیعی و مصنوعی) دوچرخه سواری، بدنسازی، اسکواش، بسکتبال، والیبال، هندبال، فوتسال، بوکس، بیلیارد، کاراته، تکواندو، کونگ فو، هنرهای رزمی، جودو، تیراندازی، تیرو کمان، شطرنج و شمشیر بازی، کشتی کبدی، کوهنوردی و... مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال تعیین شده است.

همچنین استخرهای شنا و شیرجه و واترپلو با توجه به ابعاد استخر و میزان شاغلین آن کسب و کار از ۸۰۰ میلیون ریال تا ۳۵۲۰ میلیون ریال و مراکز مشاوره جوانان با توجه به گروه الف یا ب و میزان شاغلین آن کسب و کار از ۴۸۰ تا ۹۶۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت می کنند. 

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس
  • کد خبر : 222259
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *