• 99/12/04 - 14:36
  • 266
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با محوریت ارزیابی عملکرد دانشگاه های علوم پزشکی:

وبینار کلان منطقه 10 کشوری با موضوع "مدیریت کووید 19" برگزار شد

وبینار کلان منطقه 10 کشوری با موضوع "مدیریت کووید 19" با محوریت ارزیابی عملکرد دانشگاه های علوم پزشکی کشور و با حضور مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت و مدیران دفاتر بازرسی دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، ایران، علوم بهزیستی و توانبخشی و مرکز قلب شهید رجایی، برگزار شد.

به گزارش وبدا، وبینار کلان منطقه 10 کشوری با موضوع "مدیریت کووید 19" با محوریت ارزیابی عملکرد دانشگاه ها و دانشکده های زیرمجموعه در مراکز منتخب بهداشتی کووید 19، رعایت پروتکل های بهداشتی، عملکرد سامانه 190، کمبود دارویی و تجهیزات پزشکی، مراکز جامع سلامت، اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی با تاکید بر برنامه های محله محور، خانواده محور و آزمایش Rapid Test ،PCR، رعایت پروتکل ها در فرودگاه ها، پیگیری مجوزهای استخدامی، مرخصی های تشویقی به پرستاران شاغل در مراکز و بخش کرونا، افزایش واحدهای نمونه گیری در مبادی ورود مسافران خارجی، میزان سهمیه واکسن مقابله با کرونا و میزان تزریق شده به تفکیک مرکز درمانی با حضور دکتر محمدحسین حیدری، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت و کارشناسان دفتر مذکور و مدیران دفاتر بازرسی دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، ایران ، علوم بهزیستی و توانبخشی و مرکز قلب شهید رجایی، برگزار شد.
 
در این جلسه همچنین با توجه به قرابت فعالیت ها و تاثیر گذاری بر عملکرد دانشگاه ها مدیران بازرسی سازمان های وابسته به وزارت متبوع شامل انستیو پاستور ایران ،سازمان انتقال خون، سازمان بیمه سلامت و سازمان اورژانس کشور نیز حضور داشتند.
 
تاکید بر تقویت تعامل بین بخشی و درون بخشی در راستای مدیریت پاندمی کووید 19
 
دکتر محمدحسین حیدری، مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، در این جلسه، ضمن قدردانی از تلاش ها و همکاری های حوزه بازرسی کلان منطقه 10 و مروری بر عناوین کلی جلسه، ضمن ارائه پیشنهاد راهکارهایی در اجرا و ارزیابی برنامه ها، بر تقویت تعامل بین بخشی و درون بخشی در راستای مدیریت پاندمی کووید 19، تاکید کرد.
 
در ادامه مدیران و روسای ادارات بازرسی دانشگاه های مذکور ضمن ارائه گزارش کیفی و کمی حوزه مربوطه و طرح برخی چالش های پیش رو در اجرا و ارزیابی موارد درخواستی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند. در همین راستا روسای بازرسی سازمان های تابعه وزارت متبوع نیز با محوریت کووید 19 درخصوص فعالیت ها و اقدامات مربوط به سازمان متبوع خود مطالبی را عنوان کردند.
 
همچنین، به منظور هم افزایی و همگرایی فعالیت سازمان های مذکور، با دانشگاه های کلان مناطق تبادل نظر صورت گرفت؛ همچنین معاون و کارشناسان دفتر نیز با توجه به موارد مطروحه و ارتباط موضوعی، نظرات و راهنمایی های لازم را ارائه کردند.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 223638
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *