• 99/08/04 - 16:34
  • 262
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

پخش مجازی اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 / رونمایی از پوستر این جشنواره

در آستانه پایان اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» پوستر این رویداد سینمایی با طرحی از مریم دوستی، عکاسی توسط بابک برزویه و اجرای شاهین علوی رونمایی شد.

به گزارش وبدا، پوستر اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20»، با محوریت موضوع کرونا و نشاط اجتماعی و ارتباط با سینما که عکسی از سارا والیانی بازیگر تئاتر و تلویزیون را دربرمی گیرد، منتشر شد. 
 
آیین اختتامیه اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» نیز با حضور جمع محدود و نمایندگان هیات های انتخاب و داوری، دبیر و روابط عمومی جشنواره فردا(دوشنبه 5 آبان) از ساعت 17 در سالن اشراق ایوان شمس برگزار می شود. 
 
این مراسم به طور همزمان از اینستاگرام جشنواره با شناسه کاربری @SELFIE20.SFF  و سامانه هاشور به نشانی WWW.HASHURE.COM   پخش می شود. 
 
در این مراسم که به دلیل محدودیت های کرونا بدون حضور برگزیدگان برگزار می شود، اسامی منتخبان در بخش های مختلف اعلام شده و جوایزشان ارسال خواهد شد. 
 
اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» به دبیری مریم دوستی با همراهی سازمان سینمایی، وزارت بهداشت، سازمان شهرداری تهران، کمیسیون ملی یونسکو، سامانه هاشور و مرکز نوآوری صبا در حال برگزاری است.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 216930

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *