• 99/07/27 - 16:35
  • 1158
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی شهادت مدافع سلامت، دکتر محمدزارع، رییس بیمارستان لبافی نژاد تهران بر اثر ابتلا به کرونا

دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی، شهادت مدافع سلامت، دکتر محمد زارع، رییس بیمارستان لبافی نژاد تهران بر اثر ابتلا به کرونا را تسلیت گفت.

به گزارش وبدا، در پیام تسلیت دکتر نمکی، آمده است، 
 
طوفان بلاخیز کرونا در ماههای اخیر علیرغم تلاش شبانه روزی همکارانمان در سراسر کشور جان تعداد قابل توجهی از هموطنان عزیزمان را گرفت.
 
در این بلا، مدافعین رشید سلامت نیز بیگزند نماندند و صدها نفر از جان برکفان خدمتگزارمان در نظام سلامت مبتلا، بستری و دهها نفر به خیل شهدا پیوستند که هر روز خبر جانگداز از دست رفتن عزیزی از این گروه فداکار داغ تازهای بر دل اینجانب و همکارانم مینهد.
 
متأسفانه امروز در سوگ یکی از همکاران صدیق دیگرمان نشستیم و دکتر محمد زارع چشم پزشک فداکار، اخوی دوشهید بزرگوار و رئیس محترم بیمارستان شهید لبافینژاد را پس از ابتلا به بیماری COVID-19 از دست دادیم. وی که سالها در سنگرهای متعدد در خدمت نظام سلامت بود و در این ایام نیز از هر کوششی جهت خدمت به بیماران کرونائی دریغ نورزید.
 
ضمن تسلیت به جامعه پزشکی و خانواده محترمش و درود به روح بلند همه شهدای مدافع سلامت برای وی همنشینی با سالار شهیدان در کنار دوشهید بزرگوارش و برای خانواده ارجمندش صبوری و اجر  بیپایان آرزومندم.
 
​دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت درمان و‌آموزش پزشکی
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی,پیام های تسلیت
  • کد خبر : 216567

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *