• 1400/04/28 - 12:42
  • 205
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حمایت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت؛

رویداد سرمایه‌گذاری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی برگزار می‌شود

رویداد سرمایه‌گذاری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی با حمایت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و دیگر نهادها و سازمان‌های مرتبط، برگزار می‌شود و امکان ارسال طرح پیرو فراخوان منتشرشده، تا پایان تیرماه فراهم است.

 
 
به گزارش وبدا، این رویداد در قالب یک فراخوان به‌دنبال شناسایی و سرمایه‌گذاری روی ظرفیت‌های صادراتی، فرآوری و مکانیزاسیون و استاندارسازی در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی است و با هدف شناسایی فعالان و بازیگران زنجیره ارزش گیاهان دارویی و رفع موانع و مشکلات آنها با تامین زیرساخت و نیازمندی‌های موجود، برگزار می‌شود.
 
مخاطبان رویداد سرمایه‌گذاری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی، استادان دانشگاه و متخصصان طب سنتی دارای طرح‌های پژوهشی و حداقل محصول پذیرفتنی، شرکت‌های فناور تولیدی گیاهان دارویی، کشاورزان با تجربه و متخصص در گیاهان دارویی، شرکت‌های فناور و متخصصان فراوری گیاهان دارویی و متخصصان در حوزه تولید ماشین‌آلات کشاورزی و شرکت‌های تجاری‌سازی، توسعه بازار و صادرات گیاهان دارویی هستند.
 
حمایت از طرح‌های فناورانه و نوآورانه در قالب سرمایه‌گذاری جسورانه، مشارکت مدنی و ارائه تسهیلات برای تولید و فرآوری ارقام برتر گیاهان دارویی، کشت گیاهان دارویی پرمصرف و تولید محصولات فراوری مبتنی بر بازار تضمینی، استانداردسازی یا ایجاد الگوهای کشت بهینه ارقام برتر گیاهان دارویی، تجاری‌سازی و توسعه بازار ارقام برتر گیاهان دارویی و طب سنتی و کمک به راه‌اندازی طرح‌های ملی یا منطقه‌ای مرتبط با کسب‌وکارهای خرد و خانگی، برای فناوران و شرکت‌کنندگان این رویداد در نظر گرفته شده است.
 
مخاطبان رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت problem.ir مراجعه کنند و بر اساس زمان‌‎بندی اعلام‌شده تا تاریخ 31 تیر 1400 برای ارسال طرح‌های خود فرصت دارند.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 230664

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *